Top

کریستی برینکلی از رازهای زیبایی و جوانی خود می گوید!!!

تاریخ : شنبه , ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ ۰۰:۳۰
کریستی برینکلی یکی از مایکن های آمریکایی است که امروزه سوژه تمامی رسانه های خبری شده است. در این مقاله به توضیح رازهای جوانی این مانکن زیبا می پردازیم.

کریستی برینکلی مدل ۶۲ساله ی آمریکایی جوان وزیباست گرچه مدل ها جوان تر از بقیه هستند ولی چهره ی زیبا وجوان این مدل آمریکایی۶۲ساله که با سن وی همخوانی ندارد بسیار مورد توجه قرارگرفته است وشگفت انگیز است.
کریستی برینکلی Christie Brinkley مدل آمریکایی که متولد سال ۱۹۵۴ میلادیست این روزها با ۶۲ سال سن از مدل های جوان نیز جوانتر به نظر می آید و بسیار مورد توجه قرار گرفته است . کریستی که از سال ۱۹۷۳ و در سن ۱۹ سالگی فعالیت خود در دنیای مد آغاز کرده است هم اکنون پس از ۴۳ سال هنوز با چهره و استیل جوان خود مورد توجه دنیای مد می باشد .
برینکلی که اخیرا در خیابان های نیویورک دیده شده است باعث شگفتی شد زیرا که چهره ای زیبا و جوان داشت که اصلا با سن ۶۲ ساله وی همخوانی ندارد. این مدل ۶۲ ساله در آخرین مصاحبه خود با یک مجله زیبایی اظهارداشت که از بوتاکس برای صورتش استفاده کرده اما هرگز به این کار عادت نخواهد کرد و حتی مدتی دچار افسردگی بوده زیرا بوتاکس احساس را از چهره اش گرفته است.

کریستی برینکلی تا به حال ۴ همسر داشته که از هر کدام پس از چند سال زندگی طلاق گرفته و حاصل ازدواج های وی ۳ فرزند می باشد . Christie Brinkley با قد ۱.۷۵ متری خود این روزها با جذابیت خود بیشتر از روزهای فعالیتش در دنیای مد مورد توجه قرار گرفته است .
 

به راستی راز این زیبایی و جوانی در چیست؟

این مدل زیبا در ارتباط با رازهای زیبایی و جوانی خود اینگونه می گوید:
"من به طور مداوم تحت نظر پزشک خود رژیم غذایی و ورزش می کنم. در عین حال از ماسک ها و کرم های مراقبت پوست استفاده میکنم و همیشه وزن خود را ثابت نگه داشته ام. ثابت بودن وژن افراد نه تنها در زیبا ماندن هیکل آنها تاثیر دارد بلکه برای پوست آنها هم بسیار مفید است.

خیلی ها در مورد جراحی های زیبایی بنده سوال کرده اند که باید بگویم بله به طور مدام تحت نظارت پزشکان متخصص پوست هستم و در صورت نیاز از توصیه های پزشکم برای جراحی زیبایی استفاده خواهم کرد و البته این نکته قابل ذکر است که بیشتر استفاده من از برخی روش های زیبایی بوده است. بیشترین روشی که برای زیبایی استفاده نموده ام استفاده از لیزر های زیبایی مانند میکرودرم، میکرونیدلینگ و آر اف بوده است.

من به خاطر مدل بودنم از 19 سالگی مراقبت از پوست و هیکل خود را آغاز کرده ام و این امر باعث شده است تا در این سن همانند افراد 40 ساله به نظر بیایم.

کلینیک زیبایی کیمیا با داشتن پزشکان مجرب و دستگاه های به روز دنیا مشاوره های متناسب با سن شما را به شما ارائه می دهد. اگر می خواهید مانند این مدل در سن 62 سالگی جوانی و شادابی خود را حفظ کنید به ما مراجعه کنید.


نظر سنجی

کیفیت خدمات پزشکی دریافت شده خود را چگونه ارزیابی میکنید؟

عالی (۵)
۲۳.۸۱%
خوب (۱۳)
۶۱.۹%
معمولی (۲)
۹.۵۲%
متوسط (۰)
-
ضعیف (۱)
۴.۷۶%

مجموع : (۲۱)

سایر نظرسنجی ها
معرفی

این مرکز با بهبود مستمرسطح کیفی و کمی خدمات و بکارگیری مدرن ترین تجهیزات وفناوری های نوین ومجرب ترین نیروی انسانی درجهت افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان  تلاش دارد  

لیست خدمات
  • و ترمیم پوست
  • لیزر موهای زائد
  • جراحی ،کاشت مو
  • جوان سازی پوست
  • درمان چاقی موضعی با لیزر لیپولیزر
اطلاعات تماس
آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از تقاطع مفتح، خیابان مهرداد، خیابان اصلی پور شرقی، پلاک 22
شماره های تماس
88839175 - 88866395   -021 
تلگرام : MottahariBeauty​@
ایمیل : info@http://www.anilspa.ir

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به کلینیک مطهری میباشد.
طراحی و توسعه توسط AKO