Top

راه های پیشگیری از پیری

راه های پیشگیری از پیری در سن 30، 40، 50 و 60 سالگی
زیبایی در سن پیری از دید شما چگونه است؟

کلینیک زیبایی کیمیا همواره تلاش نموده است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. یکی از خدمات این کلینیک ارائه راه های پیشگیری از پیری در سنین مختلف است. در این مقاله به شرح اینکه شما در هر سنی به چه امکانات نیاز دارید تا پیری بر زیبایی شما تاثیر منفی نگذارد ارائه می دهیم.

برای جلوگیری از روند توسعه پیری، شاید شما بخواهید فراتر از ورزش کردن و خوب غذا خوردن پیش بروید و پیری بر روی شما تاثیر منفی نگذارد و زیبایی خود را از دست ندهید. کارشناسان کلینیک کیمیا به شما مراحل پیشرفته تری را برای نگهداری از زیبایی و درمان های ضد پیری، برای گروه سنی مختص خودتان ارائه می دهد.

کلینیک زیبایی کیمیا با توجه به اکتشافات درمان با محصولات مراقبت از پوست و زیبای، مشاوره برای گروه سنی های مختلف قرار داده است. در این مشاوره به شما راه کار های مختلف غیر جراحی زیبایی متناسب با سن شما ارائه میشود تا پیری شما به تاخیر بیافتد. این درمان های به گروه سنی ده 30 سالگی، 40 سالگی، 50 سالگی، 60 سالگی  و بالاتر تقسیم می شود. در هر گروه سنی با توجه به نیاز های بدن و پوست به شمار راه کارها مختلفی برای درمان و جلوگیری از پیری ارائه می شود.


نظر سنجی

کیفیت خدمات پزشکی دریافت شده خود را چگونه ارزیابی میکنید؟

عالی (۵)
۲۳.۸۱%
خوب (۱۳)
۶۱.۹%
معمولی (۲)
۹.۵۲%
متوسط (۰)
-
ضعیف (۱)
۴.۷۶%

مجموع : (۲۱)

سایر نظرسنجی ها
معرفی

این مرکز با بهبود مستمرسطح کیفی و کمی خدمات و بکارگیری مدرن ترین تجهیزات وفناوری های نوین ومجرب ترین نیروی انسانی درجهت افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان  تلاش دارد  

لیست خدمات
  • و ترمیم پوست
  • لیزر موهای زائد
  • جراحی ،کاشت مو
  • جوان سازی پوست
  • درمان چاقی موضعی با لیزر لیپولیزر
اطلاعات تماس
آدرس : تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از تقاطع مفتح، خیابان مهرداد، خیابان اصلی پور شرقی، پلاک 22
شماره های تماس
88839175 - 88866395   -021 
تلگرام : MottahariBeauty​@
ایمیل : info@http://www.anilspa.ir

 

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به کلینیک مطهری میباشد.
طراحی و توسعه توسط AKO